O Mnie

Każda sesja to magia.
Pozwól mi ją przywołać.

Witaj, jestem Weronika. Zajmuję się najpiękniejszym zawodem świata. Uwieczniam za pomocą swojego aparatu bogate i minimalistyczne śluby i wesela. Dzięki temu realizuję siebie i spełniam marzenia Młodej Pary o wspaniałych sesjach, których nigdy nie zapomną.

Fotografię ślubną traktuję jak sztukę. Pozwalam jej kwitnąć i ozdabiać rodzinne albumy. Ślub to pierwszy przystanek pod tytułem rodzina. To od tych zdjęć zaczynają się piękne, rodzinne i ciepłe chwile. To w tym momencie zdjęcie ślubne ląduje w ramce w sypialni, przypominając o miłości, która połączyła dwie osoby.

Opiekuję się Parą Młodą zarówno podczas intymnych, indywidualnych i plenerowych sesji, jak i podczas celebracji i uroczystości, a także zabawy na sali weselnej. Swoją pracę wykonuję za pomocą profesjonalnego sprzętu. Posiadam pozwolenie na pracę na terenie kościoła.

Mój zmysł estetyki i perfekcjonizmu pozwala na uchwycenie każdej chwili. Wiem, że to właśnie na nich będzie zależeć Parze Młodej, już po ślubie. To te zdjęcia – pełne magii, o której wspomniałam – przełożą się na odświeżanie wspomnień, nawet po latach. Podobnie działają sesje rodzinne, które wykonuję. Wraz z nimi można zapamiętać więcej szczęśliwych chwil.

Zajmuję się nie tylko fotografią ślubną. Uwielbiam wykazywać swoją kreatywność w różnego rodzaju sesjach –kobiecych, ciążowych, dziecięcych, rodzinnych. Cenię możliwość zatrzymania wspaniałych chwil każdego dnia, niezależnie od uroczystości. I to również traktuję jak wielką sztukę.

Weronika